• DOLAR
  %0,65
 • EURO
  %0,40
 • ALTIN
  %0,40
 • BIST
  %0,37
Başkan Döğücü, Sancaktepe büyük eğitim atılımını devam ettireceğiz

Başkan Döğücü, Sancaktepe büyük eğitim atılımını devam ettireceğiz

Yerel seçimlere sayılı günler kala belediye başkan adayları projelerini anlatmaya ve tanıtmaya devam ediyorlar. Sancaktepe Belediye Başkanı ve Başkan Adayı olan Av. Şeyma Döğücü yeni dönem için projelerini peş peşe sıralıyor.

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, ” Yeni dönemimizin en önemli başlıklarından birisi eğitim olacaktır.” dedi. eğitim kalkınmanın en önemli hamlesidir diyen Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü sancaktepeses.com’a konuştu. Döğücü; Sancaktepe’de okullarımızın kalitesini her koşulda artırmak olduğunu söyledi.

Yeni dönemde eğitim projelerinin ilk sırada olacağını vurgulayan Şeyma Döğücü, eğitime verdiği önemi şu sözlerle sıraladı:
“Sancaktepe’de büyük eğitim atılımını devam ettireceğiz, başlattık, devam ettireceğiz. Bir kere benim her şeyden önce kendime bir sözüm var. Çocuklarımız bize emanet ve Sancaktepe’de çocuklarımızı şehrin en iyi, en iyi okul eğitimini alabilecekleri okullara kavuşturmak zorundayız. Ben bunu kendime bir söz ve bir görev olarak belirledim. Yeni hizmet dönemimizin en önemli başlıklarından birisi eğitim olacak. Çünkü Sancaktepe’de yaşarken evlatlarınızın aldığı eğitimden gözü kapalı emin olabilmeniz için eğitime desteğimizi her zaman sürdüreceğiz. Ben bir anne olarak evlatlarımın en iyi okullarda okumasını nasıl istiyorsam bütün anneleri de çok iyi anlıyorum ve annelerin bunu yaşayabilmesi de benim en büyük vazifem… Gece yastığa başımı koyduğumda ben bu işi halletmemiş olursam, rahat uyuyamam, gece rahat uyuyabilmem için ‘eğitim, eğitim, eğitim’ diyeceğiz ve Sancaktepe de okullarımızı, kalitesini ve her koşulunu artırmak için çalışacağız.”

Tevfik Erk / İstanbul 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN