• DOLAR
  %-0,04
 • EURO
  %-0,21
 • ALTIN
  %0,39
 • BIST
  %0,80
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun Uzunköprü’ye ziyaret gerçekleştirdi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun Uzunköprü’ye ziyaret gerçekleştirdi

Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve beraberindeki CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı, CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, belediye başkanları, CHP ilçe ve belde örgütlerinden oluşan heyet 13 Ocak 2022 Perşembe günü Uzunköprü’ye ziyaret gerçekleştirdi. Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan, Seyit Torun ve beraberindeki CHP heyetini, Uzunköprü Belediyesi’nin hizmete sunmak için gün saydığı ‘Yeni Şehirler Arası Otobüs Terminali’nde karşıladı.

Heyet, CHP İlçe Başkanlığı’nı Ziyaret Etti
Yeni Şehirlerarası Otobüs Terminali ziyaretinin ardından Cumhuriyet Halk Partisi heyeti, CHP İlçe Başkanlığı’na ziyaret gerçekleştirdi. Parti yönetimi ve parti üyeleri bir araya gelen heyet, çarşı esnafı ile de görüştü.

Sosyal Tesislere Ziyaret
Uzunköprü Belediyesi’nin hem Uzunköprü Halkı’na üstün hizmet sunmak hem de gençlerimize istihdam yaratmak için hizmete açtığı Atatürk ve Cumhuriyet Parkları, Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve beraberindeki heyeti ağırladı. Sosyal tesisleri ziyaret eden CHP heyeti, parklarda bulunan vatandaşlar ile bir araya gelerek, Uzunköprü’nün ülkemizin durumu hakkında görüşlerini belirtti. Gerçekleştirilen buluşma esnasında ortaya samimi görüntüler çıktı. Sosyal tesislerin ziyareti sonrasında heyet, Uzunköprü’nün en güzel parklarından olan Vadi Park’a ziyaret gerçekleştirdi.

Seyit Torun ‘Çocuk Gündüz Bakımevi’ni Ziyaret Etti
Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan ile birlikte Uzunköprü Belediyesi’nin Atatürk Kültür Merkezi’nde hayata geçirdiği Çocuk Gündüz Bakımevi’ni ziyaret etti. Çocuklarımızın eğitim süreci hakkında bilgi edinen Seyit Torun, çocuklar ile birebir ilgilendi ve ortaya samimi görüntüler çıktı. Özlem Becan yaptığı sosyal medya paylaşımında “Genel Başkan Yardımcımız Seyit Torun ile birlikte, gurur duyduğumuz ve yaygınlaştırma yolunda büyük adımlar attığımız Çocuk Gündüz Bakımevimizi ziyaret ederek, evlatlarımız ile bir araya geldik. Kendisi ile çocuklarımızın eğitim sürecinde sunduğumuz olanak ve hizmetler hakkında bilgi paylaşımında bulunduk” dedi.

Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan Göreve Geldiğinden Beri Hayata Geçirdiği Hizmetler Hakkında Ayrıntılı Bilgi Verdi

Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan, Seyit Torun öncülüğündeki Cumhuriyet Halk Partisi heyetine, göreve geldiği günden bu güne hayata geçirdiği tesis ve hizmetler hakkında, ayrıntılı bir sunum gerçekleştirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Heyeti Edirne’nin İlçe ve Beldelerinde Ziyaretlerine Devam Etti

Uzunköprü ziyaretinin ardından heyet Meriç, Küplü, Beğendik, Keşan ve Enez’de ziyaretlere devam etti. Heyet, bölgelerdeki Belediye Başkanları ve parti üyeleri ile bir araya geldi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN