• DOLAR
  %0,65
 • EURO
  %0,40
 • ALTIN
  %0,40
 • BIST
  %0,37
DEVA Partisi Ümraniye Milletvekili Aday Adaylarını tanıttı

DEVA Partisi Ümraniye Milletvekili Aday Adaylarını tanıttı

DEVA Partisi Ümraniye İlçe Başkanlığı düzenlenen iftar programı ile milletvekili aday adaylarını tanıttı.

Ümraniye DEVA Partisi’nin Süslü Bahçe’de düzenlediği iftar programına Çekmeköy, Ümraniye ve Sancaktepe’den bir çok isim katıldı.

Düzenlenen programa, DEVA Partisi İstanbul İl Teşkilat Başkanı Av. Mustafa Demiral, İl Yönetiminden Erdem Isiklar ve Yalçın Fakıoglu, DEVA Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Abdulkadir Kacamer, DEVA Partisi Ümraniye 
İlçe Başkanı Hasan Keleş, 28.Dönem 1.Bölge Milletvekili Aday Adayları Serkan Süslü, İsmail Özcan, Osman Nuri Arslan, Hasan Özcan, Siyasi Parti İlçe Başkanları, STK temsilcileri, Muhtarlar, meclis üyeleri ve basın mensupları katıldı.

Programda bir konuşma yapan DEVA Partisi Ümraniye İlçe Başkanı Hasan Keleş,” İlçe Teşkilatı olarak düzenlediğimiz programımıza katılımınızdan dolayı siz değerli misafirlerimize çok teşekkür ediyorum. Milletvekili Aday Adayı olan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Şimdiden yaklaşan Kadir Gecenizi tebrik ederim ” ifadelerini kullandı.

İftar yemeğinin ardından yapılan selamlama konuşmaları ile devam eden program, 28.Dönem 1.Bölge Milletvekili Aday Adayları Serkan Süslü, İsmail Özcan, Osman Nuri Arslan ve Hasan Özcan’ın tanıtım konuşmaları ile devam etti.

Konuşmaların ardından günün anısına çekilen hatıra fotoğrafları ile program  sona erdi.

Tevfik Erk / İstanbul 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN