• DOLAR
  %0,65
 • EURO
  %0,40
 • ALTIN
  %0,40
 • BIST
  %0,37
Hüseyin Koç, İstanbul’un Anadolu’ya açılan kapısı Sultanbeyli’den ziyarete başladı

Hüseyin Koç, İstanbul’un Anadolu’ya açılan kapısı Sultanbeyli’den ziyarete başladı

İstanbul’un Anadolu’ya açılan kapısı diye söylenen Sultanbeyli İlçesinden başlayan Hüseyin Koç, CHP ilçe başkanlıklarını ziyaret ediyor.

14 Mayıs’ta yapılacak 28. Dönem Milletvekili seçiminde Aday Adayı olanlar yoğun bir döneme girdiler.

İstanbul 1. Bölge CHP Milletvekili Aday Adayı olan Hüseyin Koç, Sultanbeyli İlçe Başkanlığına yaptığı ziyarette her şey güzel olacak dedi.

Eğitim ve Cumhuriyet sevdalısı Hüseyin Koç, CHP Sultanbeyli İlçe Başkanı Özgür Erdem’e nezaket ziyaretinde bulundu.

İstanbul 1. Bölge Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Koç, ” CHP Genel Başkanımız ve Millet İttifakı Cumhur Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte mutlu yarınlara kavuşmak için yola çıktım. Milletvekili Aday adayı olarak İstanbul’un Anadolu’ya açılan kapısı olan Sultanbeyli İlçemizden başlamak istedim. Ülkemizde istikrarı yeniden inşa edebilmek için tüm yurttaşlarımız elini taşın altına koymalı. Cumhuriyetimizin 100.yılında tüm yurttaşlarımızın sevgi ile bir birini kucaklayacağı bir dönemde yaşamak için umutluyuz. Her şey güzel olacak” ifadelerini kullandı.

Sultanbeyi CHP İlçe Başkanı Özgür Erdem ; ” Bölgemizde bir çok arkadaşımız Milletvekili olabilmek için başvuruda bulundu. Bu çok güzel bir gelişme. Başvuruda bulunan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Hüseyin Koç beyi değerli bir iş insanı olarak tanıyoruz. Kendisine başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

CHP Sultanbeyi İlçe Başkanlığı’nda karşılaştığı eski ilçe Başkanı Hayati Bozkaya’da Hüseyin Koç’a başarılar diledi. Partililerin başarılar dileğinin ardından ziyaret, günün anısına hatıra fotoğraflarının çekilmesi ile son buldu.

Tevfik Erk / İstanbul

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN