• DOLAR
  %1,53
 • EURO
  %0,53
 • ALTIN
  %2,86
 • BIST
  %0,76
Saadet Partisi Ümraniye İlçe Başkanlığının düzenlediği iftar programına yoğun ilgi

Saadet Partisi Ümraniye İlçe Başkanlığının düzenlediği iftar programına yoğun ilgi

Saadet Partisi Ümraniye İlçe Başkanlığının düzenlediği iftar programına yoğun ilgi oldu.

Dudullu Kasr-ı Lena Düğün salonunda düzenlenen iftar yemeğine Millet İttifakı Ümraniye İlçe Başkanları, mahalle muhtarları iş adamları Saadet Partisi il ve ilçe yöneticileri,  Partililer olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan iftar yemeğinde Saadet Partisi Ümraniye İlçe Başkanı Yakup Kasımay ve Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı günün önem ve anlamını içeren birer konuşma gerçekleştirdi.

İlçe Başkanı Av. Yakup Kasımay’ın konuşmasıyla başlayan iftar yemeğinde Başkan Kasımay, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu

İlçe Başkanı Yakup  Kasımay 14 Mayısta yapılacak olan genel seçimlerin önemini  vurgulayarak “ülkenin ve milletimizin  geleceği için  14 Mayısta  oylarınıza  talibiz”  dedi.

Saadet Partisi Ümraniye İlçe Başkanı Yakup Kasımay ; ” Kıymetli kardeşlerim inşallah, bu ifade etmiş olduğum huşular dahilinde bütün teşkilat mensuplarımız 14 Mayıs seçimlerinde en hazırlıklı şekilde hazırlanacak, ve genel merkezimizin ve il başkanlığımız öngörmüş olduğu talimatları sahada uygulayacaktır.

Ben bu duygu ve düşünceyle başta il başkanımız olmak üzere bu iftarımıza teşrif eden siz değerli misafirlerimize tekrar hoş geldiniz diyorum ramazanımız hayırlara vesile olsun sağ olun var olun” ifadelerinde bulundu.

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı yaptığı konuşmada, ” Bu gün burada bizleri iftar sofrasında ağırlayan Ümraniye İlçe Teşkilatımıza ve değerli ilçe Başkanımız Yakup Kasımay’a ve her bir katılımcımıza tek tek teşekkür ediyorum.
Ramazan, paylaşmak, kardeşlik, dayanışma ve bereket demektir. Arzu ettiğimiz Ramazan ikliminidiğer aylara da yaymak için bir gayret içindeyiz.
Önümüzde çok tarihi bir seçim vardır. 14 Mayıs’ta ülkemizin yakın bir gelecekte hangi değerler ile, hangi kültür ile, hangi yönetim anlayışıyla  yönetileceğinin belirleneceği bir seçimdir. Biz, Saadet Partisinin de içinde bulunduğu Millet İttifakı olarak azönce ifade ettiğim değerleri Ramazanında ötesine bütün aylara yayabileceğimiz bir iklimi oluşturmak için bir gayretin içindeyiz.” şeklinde konuştu.

Tevfik Erk / İstanbul

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN