• DOLAR
  %1,53
 • EURO
  %0,53
 • ALTIN
  %2,86
 • BIST
  %0,76
Sancaktepe DEVA Partisi’nde Milletvekili Aday Adayları belli oldu

Sancaktepe DEVA Partisi’nde Milletvekili Aday Adayları belli oldu

2023 seçimlerinde İstanbul 1.Birinci bölgeden Milletvekili Aday Adayları tanıtımları hızlı başladı. Sancaktepe İlçesinde de peş peşe aday adayları çıkmaya başladı. DEVA Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Mutalip Geçer, ilçe merkezinde ilçe yöneticileri, Milletvekili Aday Adayları ile kendi aralarında bir toplantı gerçekleştirdi.

DEVA Partisi Sancaktepe ilçesinden Şemsettin Sarıgül, İrfan Çiçek, Ferhat Bakır, Mehmet Ali Ağca, Yalçın Özman, Cebrail Bal , Müslüm Demir, Sena Geçer İstanbul 1. Bölgeden Milletvekili Aday Adayı oldu.

14 Mayıs seçim sürecinde takvim işlerken siyasi partilerin milletvekili aday adayları da vitrine çıkmaya devam ediyor. Milletvekili Aday Adayları mensubu oldukları siyasi partilerin ilçe başkanlıklarını ziyaret ediyorlar ilçe yöneticileri ve partililerle görüş alışverişinde bulunuyorlar.

DEVA Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Mutalip Geçer, Milletvekili Aday Adaylarına başarılar diledi

DEVA Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Mutalip Geçer,” 15 Mayıs sabahı ülkemizin sonrunlarına çözüm deva olabilmek için, Allah’ın izni ile güzel bir güne kavuşmuşmuş olacağız. Bu anlamda Milletvekili aday adayı olan arkadaşlarımızı cesaretlerinden dolayı tebrik ediyor, tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

İlçe yöneticilerinin Milletvekili Aday Adaylarına başarılar dilemesinin ardından günün anısına fotoğrafların çekilmesi ile toplantı sona erdi.

Tevfik Erk/ İstanbul

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN