• DOLAR
  %-0,22
 • EURO
  %-0,22
 • ALTIN
  %1,55
 • BIST
  %3,14
Sancaktepe Paşaköy’de Paşaköy İlkokulu ve Paşaköy Ortaokulu Kermes Düzenledi

Sancaktepe Paşaköy’de Paşaköy İlkokulu ve Paşaköy Ortaokulu Kermes Düzenledi

Sancaktepe İlçesinin Paşaköy Mahallesinde yer alan Paşaköy İlkokulu ve Ortaokulu düzenlediği kermesle okula katkı sağladı.Paşaköy Mahallesinde bulunan Paşaköy İlkokulu ve Ortaokulu düzenlediği kermes ile mahalle sakinlerini buluşturdu ve güzel bir geçirmelerini sağladı.

Paşaköy Mahalle Muhttarı Şaban Korkut’un katıldığı kermes, veli, okul aile birliği, öğretmen işbirliği sayesinde Paşaköy’e renk kattı. Kurulan stantlarda öğrenciler ve veliler alışveriş yaptılar. Paşaköy Kermes Hatırası önünde bol bol fotoğraf çektiren vatandaşlar cep telefonlarına günün anısı olarak çekilen fotoğrafları kaydettiler.

Okul Müdürü Hakan Değirmenci ; ” 31 Mayıs – 1 Haziran 2023 tarihlerinde gerçekleştirdiğimiz kermesimizde canı gönülden yanımızda olan “okul, aile, öğretmen işbirliğine” çok güzel bir örnek oluşturan tüm fedakar velilerimize emeklerinden dolayı sonsuz teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Paşaköy Mahalle Muhtarı Şaban Korkut; ” Mahallemizde böyle güzel bir etkinlik düzenleyen Okul Müdürümüz Hakan Değirmenci ve öğretmenlerimizi destek veren velilerimizi tebrik ediyorum.” şeklinde konuştu.
Tevfik Erk / İstanbul

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN