• DOLAR
  %0,65
 • EURO
  %0,40
 • ALTIN
  %0,40
 • BIST
  %0,37
SANİAD SARIGAZİ CEMEVİ’NDE CANLARLA LOKMALARINI PAYLAŞTI

SANİAD SARIGAZİ CEMEVİ’NDE CANLARLA LOKMALARINI PAYLAŞTI

Muharrem Ayı Yas-ı Matem Oruçları Sancaktepe’de ki tüm Cemevlerinde olduğu gibi Sarıgazi Cemevi’nde de lokmaların paylaşılmasıyla devam ediyor.

Kısa Adı SANİAD olan Sancaktepe Sanayici ve İş Adamları Derneği Sarıgazi Cemevi’nde muharrem Oruç Lokmalarını Canlarla paylaştı. Sarıgazi Cemevi Dedesi Can Yeşilyurt’un okuduğu duaların ardından oruçlar açıldı. 

Sancaktepe ilçesinin önde gelen gelen Cemevleri’nden biri olan Sarıgazi Cemevi’nde oruç açma lokmalarını paylaşan SANİAD  Başkanı Ergün Gökçe ; “Gelenek haline getirdiğimiz Muharrem oruçlarını Allah’a çok şükür bu yılda verdik. Allah tutulan tüm oruçları, yapılan ibadetleri, edilen duaları ve paylaşılan lokmaları kabul etsin” ifadelerinde bulundu.

SANİAD Başkanı Ergün Gökçe, Yönetim Kurulu Üyelerinden Haydar Yıldırım, Hidayet Eryılmaz, Veli Yiğit, Cengiz Eroğlu, Şenol Köseoğlu, Kemal Öz, Tahir Özalp Oruç açma lokmasına katılan isimler oldu.

Sarıgazi Cemevi Başkan Yardımcısı Yıldız Ulucan ” Bu akşam oruç açma lokmalarını canlarla paylaşan SANİAD yönetimine teşekkür ederiz. Allah kabul etsin ” şeklinde konuştu.

Tevfik Erk / İstanbul

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN