• DOLAR
  %0,65
 • EURO
  %0,40
 • ALTIN
  %0,40
 • BIST
  %0,37
Selim Altun, Çekmeköy’de basın ile bir araya geldi

Selim Altun, Çekmeköy’de basın ile bir araya geldi

AK Parti Çekmeköy belediye meclis üyesi adayı Selim Altun, Çekmeköy ilçesinde bulunan Doğa Severler Derneği’nde bölgenin gazetecileri ile kahvaltıda bir araya geldi.

Kahvaltının ardından bir konuşma yapan AK Parti Çekmeköy Belediye Meclis Üyesi Adayı Selim Altun, “1977 Ordu Gölköy doğumluyum. 1991 yılından beri de Çekmeköy’ de ikamet etmekteyim. Uzun yıllardır milli görüş camiasında bulundum. Gerek seçim çalışmaları sırasında gerekse seçildikten sonra sizin görüş ve düşüncelerine ihtiyacımız var Bizim siyasi görüşlerimize ters düşmeyecek şekilde önerilerinizden istifade etmek isteriz. Memleketimize ve şehrimize hep birlikte hizmet etmeye çalışacağız. ” dedi.

Selim Altun, konuşmasında öncelikle, ilçenin gelişimi ve iyileştirilmesi için yapılması gerekenleri vurguladı. Kimseyi eleştirmeden, yapıcı bir yaklaşımla ilçenin sorunlarına çözüm odaklı yaklaşacaklarını belirtti. Polemiklerden uzak durarak, ilçeye nasıl katkı sağlayabileceklerine odaklanacaklarını ifade etti.

Bölgede STK’lar başta olmak üzere toplumun tüm kesimleriyle her zaman yakın diyaloglar içerisinde olduğunu kaydeden Selim Altun; “ Meclis üyesi adayı olmanın onurunu yaşadığımı bir kez daha ifade etmeliyim. Bölgede sivil toplum kuruluşları başta olmak üzere toplumun tüm kesimleriyle temas halindeyiz. İlçemizin gelişimi ve huzuru için yapıcı adımlar atmaya devam edeceğim” dedi.
Basın mensuplarıyla sık sık bir araya geleceğini ifade eden Altun, basının katkılarıyla ilçenin daha iyiye gideceğine inandığını ifade etti. ” dedi.

Altun, program sonunda basın mensuplarına teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı. Kahvaltı programı günün anısına çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN